Optické zväčšenie penisu

374

Mnoho mužov má so svojim prirodzením problém. Niekomu sa zdá jeho penis malý, iný má pocit že by mohol byť väčší, silnejší alebo tenší a niektorým sa nepáči jeho tvar alebo farba. Mužov, ktorí svoj penis považujú za ideálny asi veľa nebude. Proste každý z nás má svoj problém, ktorý ho trápi a nedostatok, ktorého by sa rád zbavil alebo ho aspoň zmenšil.

Pre mužov, ktorí majú pocit, že ich penis je malý alebo málo výrazný je jedna pomoc – optické zväčšenie penisu. Nejedná sa o zväčšenie penisu v pravom slova zmysle, ale výsledok je poznať a to niekedy stačí na to, aby muž aspoň znížil pocit nedokonalosti svojho tela. V každom prípade optické zväčšenie penisu pridá na sebavedomí.

Nejedná sa o nič svetoborné, napriek tomu v konečnom výsledku je relatívne zväčšenie naozaj viditeľné. Nemusíte sa báť nejakých zásahov alebo bolesti. V podstate sa jedná len o niekoľko rád, ktoré vám pomôžu zlepšiť aj váš celkový vzhľad. Niektoré zmeny sa dajú urobiť hneď, iné majú postupný účinok.

Metódy vhodné pre optické zväčšenie penisu

Holenie intímnych miest

Holenie intímnych miest je prekvapivo jednoduchá cesta k okamžitému optickému zväčšeniu penisu. Ak je muž veľmi a husto chlpatý, potom časť jeho prirodzenia je zakrytá chlpmi a opticky skracuje penis aj o dva až tri centimetre. Odstránenie ochlpenia teda dokáže okamžite zvýrazniť a opticky zväčšiť penis.

Úprava hmotnosti – schudnutie

Nadváha je vždy negatívne dominantná. Tuk sa hromadí nielen v oblasti brucha, ale aj v oblasti podbruška a v okolí koreňa penisu. U ľudí trpiacich nadváhou navyše ovisnuté brucho a zväčšené prsia celkovo znižujú dojem z celej postavy, takže ak chcete odlákať pozornosť od prirodzenia, potom stačí intenzívne pribrať. Mnoho mužov s nadváhou má tak vyvinuté brucho, že svoj penis už niekoľko rokov ani nevideli.

Ten, kto chce, aby jeho penis vyzeral väčší a krajší, musí v prvom rade urobiť niečo so svojou postavou. Nadváha je to najhoršie, čo veľkosť penisu výrazne zmenší. Tuková vrstva okolo koreňa penisu môže dosahovať aj niekoľkých centimetrov a penis sa vlastne v tuku „utopí“. Overíte si to ľahko. Rukou uchopte penis pri koreni a stiahnite tukovú vrstvu smerom ku lonovej kosti. Výsledok vás asi milo prekvapí – penis sa predĺži aj o niekoľko centimetrov. Podľa stupňa nadváhy bežne dva a viac centimetrov. Pritom je stále rovnaký, len ste ho zvýraznili spod tukovej vrstvy, ktorá koreň prekrývala. Navyše pekne vypracovaná postava svaly, vypracované brucho a udržiavané telo sa páči každej žene bez rozdielu.

Vyššia teplota prostredia alebo horúca sprcha

Každý muž vie, že pri chladnom počasí alebo pri kúpeli v chladnej vode sa jeho penis výrazne zmenší. Reaguje tak na okolitú teplotu tým, že sa stiahne. Naopak vyššia teplota v miestnosti, prípadne ak je to možné horúca sprcha alebo kúpeľ, uvoľní stiahnutie penisu. To vedie k lepšiemu prekrveniu penisu a zlepšuje jeho prekrvenia. Zväčšením prietoku krvi dôjde k ďalšiemu prehriatiu toporivých teliesok tela penisu aj hubovité tkaniva tvoriace žaluď – a nasleduje jeho prirodzené zväčšenie, ktoré nesúvisí priamo s erekciou. Prekrvenie je dočasné a postupne odznie. Horúca sprcha tak na optické zväčšenie penisu môže mať blahodarný vplyv. Prirodzené zväčšenie penisu môže dočasne dosiahnuť až dvoch centimetrov.

 

Ľahké povytiahnutie penisu

Určite si každý muž všimol, že keď je chladno, jeho penis jednoducho zmenší a „schová“. Podobne je tomu aj v niektorých vypätých situáciách ako je veľká námaha, psychické napätie alebo stres. Dĺžka penisu sa proste v priebehu dňa a pri rôznych situáciách samovoľne a prirodzene zmenšuje podľa toho, ako naše telo celkovo reaguje na rôzne okolité podnety. Ak je muž v situácii, keď „potrebuje“, aby jeho penis vyzeral dlhší, potom väčšinou stačí, aby za neho niekoľkokrát zľahka zatiahol a penis sa „zahreje“, uvoľní, lepšie prekrví to povedie k jeho čiastočnému optickému zväčšeniu. Veľkosť optického predĺženia je individuálna a môže dosahovať až dvoch centimetrov. Účinok je prakticky okamžitý a jeho navodenie môže byť vykonané úplne nenápadne.

Koľko to robí celkom?

Ak niekto predĺženia pri jednotlivých radách spočítal, potom mohol dospieť až ku krásnym optimistickým deviatich centimetrom. Lenže v praxi to tak nie je. Tkanivo penisu má svoje limity a takéto predĺženie rozhodne nečakajte. Ale v každom prípade sa vám penis vhodnými a bezpečnými technikami podarí opticky zväčšiť. Pre tých, ktorých zaujíma hlavne dĺžka mám zlú správu – ženy zaujíma hlavne výkon !!! Ďaleko viac než dĺžkou vášho penisu ženu prekvapíte tým, ako ju dokážete vzrušiť pri milostnej predohre a dokonale uspokojiť technikami.

Facebook Comments