Polohy pre mužov s priemerným penisom

383

Hlboký pôžitok zo sexu môžete zažiť predovšetkým s človekom, ktorého milujete a ktorý má rád vás. Milovanie totiž nie je len o sexe, ale predovšetkým o milovaní. Silný sexuálny zážitok nie je spojený len so zvládnutím stimulačných techník a rôznych sexuálnych polôh, ale hlavne o zážitku vzájomnej blízkosti, intimity a lásky. Ak hlboký zážitok pri milovaní nezáleží výhradne ani na sexuálnych technikách, ale ani na sexuálnych polohách, potom nemôže zásadne záležať ani na veľkosti penisu.

Pokiaľ máte toho správneho partnera alebo partnerku, neriešte ani veľkosť pŕs, ani veľkosť a tvar penisu.

Na veľkosti penisu záleží predovšetkým vo vzťahu ku správne zvolenej sexuálnej polohe. Tak, ako sa príliš veľký penis nehodí pre každú sexuálnu polohu, ani malý alebo priemerný penis nebude vhodný pre každú, ktorá je niekde popísaná.

Podstatne väčší význam má kombinácia správne zvolenej sexuálnej polohy pre zodpovedajúcu veľkosť penisu s ohľadom na optimálne zvolenú techniku ​​sexuálnej stimulácie.

Všeobecne platí, že väčšina sexuálnych polôh je pre priemerne veľký penis zvládnuteľná bezproblémovo. Tam, kde to vyzerá, že priemerne veľký penis nebude svojou veľkosťou stačiť, môžete si vypomôcť všeobecne platnými vylepšeniami sexuálnych polôh:

-Ak žena nohy prinoží, penis je v pošve viac zovretý a spojenie je obmedzené na plytší prienik

-Ak žena nohy viac roztvorí, pošva sa uvoľní a preniknutie môže byť hlbšie

Prakticky môže žena mužovi len pomocou rozovretia svojich nôh umožniť prienik menší alebo až hlboký. V praxi sa touto jednoduchou zmenou dá pozitívne ovplyvniť aj „potrebná dĺžka penisu“ pre spojenie v konkrétnej sexuálnej polohe.

Uspieť môže ako muž s dlhým penisom, tak muž s bežnou dĺžkou penisu, ale ani muž s krátkym penisom nie je mimo hry. Stačí sa teda vedieť dohovoriť a väčšina problémov sa vyrieši sama.

Pri intímnom kontakte tiel sa dá bez problémov súložiť vo väčšine bežných sexuálnych polôh. Podčiarkujem BEŽNÝCH, pretože existuje viacero polôh, ktoré bez akrobatickej prípravy alebo dlhodobého posilňovania nezvládnete.

Polohy vhodné pre priemernú veľkosť penisu

Skoro by sa dalo vyhlásiť, že to sú všetky sexuálne polohy, ktoré sú dostupné. Nie vo všetkých je však šanca na dosiahnutie vyvrcholenia. Niektoré sú naozaj vymyslené len pre radosť zo zmeny.

Niekde ale začať musíte a najlepšie sa skúsenosti získavajú v polohách osvedčených a preverených. Medzi také bez akýchkoľvek pochybností patria:

-Misionárska poloha s podložením panvy

V klasickej „misionárskej polohe“ stačí žene pridať pod zadoček a krížovú oblasť vankúš a žena bude pri milovaní stimulovaná na najcitlivejšej oblasti pošvy – v oblasti bodu G. V niektorých variantoch tejto polohy stimuláciu klitorisu rieši žena, v iných sa o ňu postará muž s penisom alebo rukou.

 

-Na psíka

Klasická poloha „Na psíka“ patrí medzi obľúbené polohy „Zozadu“. Žena kľačí a rukami sa opiera o podložku alebo sa položí hlavou a ramenami na vankúš. Muž kľačí za ňou, drží ju za boky a súložia. Takýto popis je príliš zjednodušený, pretože poloha „Zozadu“ ponúka naozaj veľké množstvo variantov ako pre spojenie, tak aj pre dráždenie, hladenie, láskanie, túlenie. Poloha „Na psíka“ je však tou najklasickejšou z nich. Vyskúšať ju je skoro povinnosťou.

-Poloha lotosový kvet

A dostali sme sa k poslednej polohe, tentoraz už rozhodne jednej z najťažších. Patrí síce medzi tie ťažké, je to však jedna z najkrajších vôbec. Muž sedí so skríženými nohami, žena sa nad ním rozkročí, posadí sa na neho a nohami muža objíme zozadu okolo jeho pása. Spojenie je veľmi hlboké, milenci sa vzájomne objímajú a hladkajú. Žena sa prsiami tlačí na hruď muža a pohybuje panvou dopredu-dozadu intenzívne stimuluje penis, klitoris aj pošvu. Nie nadarmo sa táto poloha radí medzi najvzácnejšie tantrické polohy pre milovanie. Tok sexuálnej energie umožňuje v polohe „Lotosový kvet“ spoznať sexuálnu energiu na úplne nových, mimoriadne vysokých úrovniach.

 

Ak ste vyskúšali tieto tri polohy a túžite vyskúšať ďalšie, potom máte výber naozaj z mnohých rôznych polôh.

Facebook Comments